Team

Marloes Golbach

Marloes Golbach

Leerkracht groep 7B/ICT coördinator/Daltoncoördinator
Irna Nieterau

Irna Nieterau

Leerkracht groep 3B / Leerkracht plusgroep
Kevin Otten

Kevin Otten

Groep 4A
Annemarie Busschers

Annemarie Busschers

Groep 3B
Jasmijn Meijer

Jasmijn Meijer

LIO-stagiaire groep 5B
Shjadre Olij

Shjadre Olij

Leerkracht groep 4B
Marije Pot

Marije Pot

Leerkracht groep 7C
Evelien Siertsema

Evelien Siertsema

Leerkracht groep 8B, ICT coördinator
Joëlla Moes

Joëlla Moes

Leerkracht groep 8B
Sarah Buiter

Sarah Buiter

Leerkracht groep 5B

Linda Melenhorst

Linda Melenhorst

Leerkracht groep 8A
Andre van Onck

Andre van Onck

Leerkracht groep 6A
Dorothea ten Harkel

Dorothea ten Harkel

Leerkracht groep 1A/2B
Hanneke ten Voorde

Hanneke ten Voorde

Intern begeleider van de A groepen
Jacobien Kleyweg - vd Meulen

Jacobien Kleyweg - vd Meulen

Intern begeleider van de B groepen
Annemarie Spenkelink

Annemarie Spenkelink

Leerkracht groep 6B
Daphne Springer

Daphne Springer

Leerkracht groep 7A / Dalton coördinator
Mariette van Ravenswaaij

Mariette van Ravenswaaij

Leerkracht groep 5A
Annette van der Velde

Annette van der Velde

Groep 3b, bovenschools coach startende leraren.
Tamara Tijben

Tamara Tijben

Leerkracht groep 3A/ bouwcoördinator en teacher leader
Inge Dasselaar

Inge Dasselaar

Leerkracht groep 1B
Petra Straver

Petra Straver

Directrice
Nienke Roggema

Nienke Roggema

Leerkracht groep 5A
Marjon Westbroek

Marjon Westbroek

Leerkracht groep 4A/4B
Jenny van der Velde

Jenny van der Velde

Leerkracht groep 7C/2A
Els Schipper

Els Schipper

Leerkracht groep 1B
Monique Pol

Monique Pol

Leerkracht groep 3C
Margriet Bekebrede

Margriet Bekebrede

Leerkracht groep 1A
Martijn Rietdijk

Martijn Rietdijk

Leerkracht groep 2A/ICT onderbouw
Denice des Fretes

Denice des Fretes

Leerkracht groep 7A
Dafne Wiggers

Dafne Wiggers

Leerkracht groep 7B
Lieke Lempsink

Lieke Lempsink

Leerkracht groep 2B
Emma Boonstra

Emma Boonstra

Leerkracht groep 3A
Marja Meints

Marja Meints

Onderwijsassistent
Danielle Paxton

Danielle Paxton

Onderwijsassistent
Ellen Kappers

Ellen Kappers

Onderwijsassistent
Mirjam Oldenhof

Mirjam Oldenhof

Onderwijsassistent
Henk-Jan Gosselink

Henk-Jan Gosselink

Administratief medewerker
Marina Pollemans

Marina Pollemans

Schoolassistent
Carola Veldhuis

Carola Veldhuis

Locatie manager
Monique Linderhof

Monique Linderhof

Pedagogisch medewerker
Anja Haverkate

Anja Haverkate

Pedagogisch medewerker
Jelle Heutink

Jelle Heutink

Pedagogisch medewerker
Mariska van de Ven

Mariska van de Ven

Leidster peuterspeelschool
Ellen Koen

Ellen Koen

Leidster peuterspeelschool