Team

Marloes Golbach

Marloes Golbach

Leerkracht groep 7A/ ICT coördinator/Daltoncoördinator
Irna Nieterau

Irna Nieterau

Leerkracht groep 4B / Leerkracht plusgroep
Patrick Schutte

Patrick Schutte

Leerkracht groep 8 B
Shjadre Olij

Shjadre Olij

Leerkracht groep 5A
Marije Pot

Marije Pot

Leerkracht groep 7A
Jacqueline van Meurs

Jacqueline van Meurs

Directeur
Evelien Siertsema

Evelien Siertsema

Leerkracht groep 7B, ICT coördinator
Jet Kortman

Jet Kortman

Intern begeleider van de B groepen
Linda Melenhorst

Linda Melenhorst

Leerkracht groep 8A
Andre van Onck

Andre van Onck

Leerkracht groep 6B
Hanneke ten Voorde

Hanneke ten Voorde

Intern begeleider van de A groepen
Annemarie Spenkelink

Annemarie Spenkelink

Leerkracht groep 6A
Daphne Springer

Daphne Springer

Leerkracht groep 7B / Dalton coördinator
Mariette van Ravenswaaij

Mariette van Ravenswaaij

Leerkracht groep 5C
Annette van der Velde

Annette van der Velde

Leerkracht groep 3B en 6A
Dorothea ten Harkel

Dorothea ten Harkel

Leerkraht groep 2B
Sarah Buiter

Sarah Buiter

Leerkracht groep 5A en 5C
Tamara van de Steeg

Tamara van de Steeg

Leerkracht groep 3A/ bouwcoördinator en teacher leader
Inge Dasselaar

Inge Dasselaar

Leerkracht groep 2B
Nienke Roggema

Nienke Roggema

Leerkracht groep 5B
Marjon Westbroek

Marjon Westbroek

Leerkracht groep 4A
Jenny van der Velde

Jenny van der Velde

Leerkracht groep 5B
Els Schipper

Els Schipper

Leerkracht groep 2A
Gretha Wiggers

Gretha Wiggers

Leerkracht groep 2A
Monique Pol

Monique Pol

Leerkracht groep 3A
Margriet Bekebrede

Margriet Bekebrede

Leerkracht groep 1A
Martijn Rietdijk

Martijn Rietdijk

Leerkracht groep 3B
Denice des Fretes

Denice des Fretes

Leerkracht groep 7B
Lieke Lempsink

Lieke Lempsink

Leerkracht groep 1B
Sandra Dam Wichers

Sandra Dam Wichers

Leerkracht groep 4A
Marja Meints

Marja Meints

Onderwijsassistent
Henk-Jan Gosselink

Henk-Jan Gosselink

Administratief medewerker
Ellen Kappers

Ellen Kappers

Onderwijsassistent
Marina Pollemans

Marina Pollemans

Schoolassistent
Emma Boonstra

Emma Boonstra

Leerkracht groep 1C
Danielle Paxton

Danielle Paxton

Onderwijsassistent
Lotte Hof

Lotte Hof

Onderwijsassistent